KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914159
nr 1391 4159
Emil Ekman
(1880-1951), Sverige
Etsning, Signerad, "Fiskhandel på fjärden". Motivet: 14x23, yttermått inklusive ram: 41x60 cm
måndag 19 april 2021
kl 20:42:14
Emil Ekman
Läs mer om Emil Ekman